Pasja — Zakwaterowanie w Nowa Karczma Krynica Morska

Cieszymy się, że cię witamy!

Pasja

Zakwaterowanie w Piaskowa 72, 82-120 Krynica Morska, Polska, Nowa Karczma Krynica Morska, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 82-120 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Pasja: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Piaskowa 72, 82-120 Krynica Morska, Polska, Nowa Karczma Krynica Morska, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 82-120
Miasto:
Nowa Karczma Krynica Morska
Kod pocztowy:
82-120

Galeria zdjęć

Office photos Pasja

Informacje o Pasja

Pasja to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Nowa Karczma Krynica Morska, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Pasja na Piaskowa 72, 82-120 Krynica Morska, Polska,


Proszę o kontakt z Pasja korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Pasja, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Pasja

 • Daria
  Prześlij 2016.04.09
  Fajna lokalizacja... dla lubiących ciszę i spokój. Widok na zalew, stosunkowo blisko na plażę, dobre warunki i ciekawe rozwiązanie z kuchnią/jadalnią na zewnątrz.
 • Karol
  Prześlij 2015.11.12
  Wszystko idealne. Jedyne miejsce w jakim byłem w którym wszystko, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Chodząc godzinami nie znajdzie się ani jednej rzeczy do której można by się doczepić. Podziwiam i gratuluję właścicielom. BTW przesympatyczne osoby.
 • Elena
  Prześlij 2014.11.06
  Piękny, nowy dom i przemili właściciele, którzy o wszystko dbają. Obejście jak i pokoje czyste, przystosowane do rodzin z dziećmi. Dookoła cisza i spokój. Na plaży nikt na nikim nie leży
 • Gracjan
  Prześlij 2014.09.24
  Świetne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Nie znajdziecie lepszego miejsca w Piaskach. Wracam tu od trzech lat.
 • Martyna
  Prześlij 2013.06.27
  Polecam! Super lokalizacja. Bardzo mili właściciele, obecni cały czas. Obiekt czysty i zadbany. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Wygodny, przestronny ogród z atrakcjami dla dzieci. Piękny widok na Zalew. Nie ma żadnych minusów. Wrócimy tam jeszcze.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: